Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Karrier az ACO-nál

Az ACO-nál dolgozni különleges élményt jelent. A vállalat a mai napig családi tulajdonban működik, ami áthatja a cégkultúrát és egyedi légkört teremt. Célunk, hogy kidolgozhassuk a jövő vízelvezetési megoldásait és megőrizzük piacvezető pozíciónkat. Amennyiben Önt is a tökéletesség iránti vágy motiválja, köztünk a helye.

Csatlakozzon az ACO csapatához!

Aktuális állásajánlataink

Logisztikai koordinátor (műszaki területre)

Testvércégünk, az ACO Licht Kft. az építőipar területén tevékenykedő, német tulajdonú vállalat, területén a magyar piac egyik legmeghatározóbb tagja. Fejlődésünk egyik legfontosabb zálogának a termékkör folyamatos fejlesztése mellett partnereink minél magasabb szintű kiszolgálását tekintjük.

Jelenleg

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR (műszaki területre)

pozícióba keresi a csapatát teljesítményével, elhivatottságával megerősíteni tudó, dinamikus munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki tartalom alapján konszignáció egyeztetése az adott projekt felelősével
  • Megfelelő műszaki megoldások kiválasztása és a szakmai tisztázása a beszállítókkal
  • Beszerzési, ellátási ütemterv készítése és naprakészen tartása a gyártás és kivitelezés támogatására a határidők betartása érdekében
  • Késztermékek és gyártási alapanyagok határidőre történő beszerzése külföldi és belföldi beszállítóktól
  • A megrendelési folyamat teljes lebonyolítása, követése és adminisztrációja az igény megjelenésétől a számla jóváhagyásáig
  • Fuvarszervezés, szükség esetén EKAER adminisztráció
  • Bevételezés, raktárkészlet felügyelete, készletgazdálkodás, reklamációk kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki, gazdasági vagy logisztikai végzettség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Precizitás, önálló és rugalmas munkavégzés, nagy teherbírás, jó problémamegoldó és szervező képesség

Elvárások:

  • Preferáltan műszaki vagy logisztikai végzettség
  • Nagyfokú műszaki affinitás
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nagyfokú önállóság
  • Biztos, nemzetközi vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Gépkocsi bejárási támogatás

Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat.

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Pest megye

Kérjük, a jelentkezésnél vegye figyelembe, hogy irodánk közösségi közlekedéssel nehezen megközelíthető, a bejáráshoz gépkocsi használata célszerű.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát la marton.gabriella@aco.hu email-címre.