ACO Magyarország

ACO MultiLine

 

 

A legátfogóbb termékkínálattal rendelkező folyóka család az ACO MultiLine. Egyszerű műszaki megoldást kínál minden felhasználó részére, legyen az tervező, kivitelező vagy kereskedő. Gyalogos terheléstől a targonca terhelésig, 100 mm-től 500mm szélességig, három élvédelem típusban, illetve a legszélesebb rácsválasztékban a standard típustól az egyedi megjelenésig. ACO MultiLine - egy innovatív koncepció, mely teljes tervezési szabadságot biztosít.

ÉLVÉDELEM

Horganyzott acél

Rozsdamentes

Öntöttvas


RÁCSOK
DrainLock típusú rácsrögzítő szerelvénnyel

 Rácsok készülhetnek öntöttvasból, rozsdamentes acélból, horganyzott acélból vagy kompozitból

Az ACO innovatív gyártási technológiája lehetővé teszi a burkolt felületek esztétikai színvonalának emelését Freestyl típusú rácsainkkal. Ily módon a tervező és beruházó egyedi megjelenést tud biztosítani az épület környezetének. A folyókák funkcionalitásukon kívül esztétikai tényezőként is megjelennek.
ACO rácsválasztó
TípusBeép.hossz
(cm)
Beép.szél.
(cm)
Beép.magasság
elején (cm)
Beép.magasság
végén (cm)
kg/dbdb/raklapöv.élv.hg.élv
0.010013,515,015,016,5241253012330
0.0.210013,516,016,016,7121253112334
0.15013,515,015,09,1121253212332
0.25013,516,016,09,0121253312333
110013,515,015,516,5121250112301
210013,515,516,016,5121250212302
310013,516,016,517,0121250312303
410013,516,517,017,6121250412304
510013,517,017,518,0121250512305
5.010013,517,517,519,0241254012340
5.0.210013,518,518,518,7121254112344
5.15013,517,517,59,7121254212342
5.25013,518,518,59,4121254312343
610013,517,518,018,5121250612306
710013,518,018,519,0121250712307
810013,518,519,019,3121250812308
910013,519,019,519,7121250912309
1010013,519,520,020,0121251012310
10.010013,520,020,021,0241255012350
10.0.210013,521,021,020,1121255112354
10.15013,520,020,011,3121255212352
10.25013,521,021,011,0121255312353
15.010013,522,522,523,0121256012360
15.0.210013,523,523,522,061256112364
15.15013,522,522,513,3121256212362
15.25013,523,523,513,0121256312363
20.010013,525,025,025,0121257012370
20.0.210013,526,026,024,461257112374
20.15013,525,025,013,5121257212372
20.25013,526,026,013,2121257312373
Alacsony10013,56,06,08,03012327
Alacsony10013,58,08,09,0301252312323
Alacsony10013,510,010,09,0301252112321
Alacsony10013,56,06,08,03012328
Alacsony10013,59,09,012,0101252412324
Alacsony10013,511,011,012,0101252212322
Bekötőakna DN1005013,545,045,025,3101259112391
Bekötőakna DN1005013,560,060,030,0101259212392
Bekötőakna DN1505013,545,045,025,3101259812398
Bekötőakna DN1505013,560,060,330,0101259912399
Homloklap 0-201,4151258512385
Homloklap 6cm0,512375
Homloklap 8cm0,6201258112381
Homloklap 10cm0,7201558012380
Csőcsatl.homlok 0.0,761258612386
Csőcsatl.homlok 5.0,861258712387
Csőcsatl.homlok 10.0,961258812388
Csőcsatl.homlok 15.1,161258912389
Csőcsatl.homlok 20.1,261259012390
TípusBeép.hossz
(cm)
Beép.szél.
(cm)
Beép.magasság
elején (cm)
Beép.magasság
végén (cm)
kg/dbdb/raklapöv.élv.hg.élv
0.010018,521,021,027,8161293012730
0.0.210018,522,022,031,281293112734
0.15018,521,021,017,381293212732
0.25018,522,022,017,181293312733
110018,521,021,527,981290112701
210018,521,522,028,981290212702
310018,522,022,529,481290312703
410018,522,523,030,181290412704
510018,523,023,530,581290512705
5.010018,523,523,530,4161294012740
5.0.210018,524,524,535,881294112744
5.15018,523,523,519,881294212742
5.25018,524,524,519,581294312743
610018,523,524,031,281290612706
710018,524,024,531,981290712707
810018,524,525,031,881290812708
910018,525,025,533,281290912709
1010018,525,526,034,181291012710
10.010018,526,026,032,7161295012750
10.0.210018,527,027,036,581295112754
10.15018,526,026,020,281295212752
10.25018,527,027,020,081295312753
15.010018,528,528,535,181296012760
15.0.210018,529,529,538,441296112764
15.15018,528,528,521,381296212762
15.25018,529,529,521,181296312763
20.010018,531,031,036,181297012770
20.0.210018,532,032,040,941297112774
20.15018,531,031,022,781297212772
20.25018,532,032,022,581297312773
Alacsony10018,512,012,016,8161292112721
Alacsony10018,512,012,016,8141292212722
Bekötőakna DN1505018,561,061,036,481299112791
Bekötőakna DN2005018,561,061,036,481299212792
Homloklap 0-203,0201298512785
Homloklap 12cm1,5201298012780
Csőcsatl.homlok DN150 0.2,361298612786
Csőcsatl.homlok DN150 5.2,761298712787
Csőcsatl.homlok DN150 10.3,061298812788
Csőcsatl.homlok DN150 15.3,661298912789
Csőcsatl.homlok DN150 20.4,061299012790
TípusBeép.hossz
(cm)
Beép.szél.
(cm)
Beép.magasság
elején (cm)
Beép.magasság
végén (cm)
kg/dbdb/raklapöv.élv.hg.élv
0.010023,526,526,541,991333013130
0.0.210023,527,527,545,761333113131
0.15023,526,526,522,661333213132
0.25023,527,527,522,561333313133
110023,526,527,042,061330113101
210023,527,027,543,161330213102
310023,527,528,043,661330313103
410023,528,028,543,961330413104
510023,528,529,044,091330513105
5.010023,529,029,044,161334013140
5.0.210023,530,030,047,261334113141
5.15023,529,029,026,161334213142
5.25023,530,030,025,961334313143
610023,529,029,545,261330613106
710023,529,530,045,961330713107
810023,530,030,546,561330813108
910023,530,531,047,061330913109
1010023,531,031,547,491331013110
10.010023,531,531,547,561335013150
10.0.210023,532,532,549,861335113151
10.15023,531,531,527,661335213152
10.25023,532,532,527,361335313153
15.010023,534,034,049,261336013160
15.0.210023,535,035,052,131336113161
15.15023,534,034,028,861336213162
15.25023,535,035,028,561336313163
20.010023,536,536,551,761337013170
20.0.210023,537,537,554,031337113171
20.15023,536,536,530,061337213172
20.25023,537,537,529,761337313173
Alacsony10023,512,012,018,9121332113121
Alacsony kivez.10023,512,012,018,531332213122
Bekötőakna DN1505023,567,067,041,461339113191
Bekötőakna DN2005023,567,067,041,261339213192
Homloklap 0-204,8201338513185
Homloklap 12cm2,4201338013180
Csőcsatl.homlok DN150 0.4,161338613186
Csőcsatl.homlok DN150 5.4,961338713187
Csőcsatl.homlok DN150 10.5,361338813188
Csőcsatl.homlok DN150 15.5,661338913189
Csőcsatl.homlok DN150 20.6,161339013190
TípusBeép.hossz
(cm)
Beép.szél.
(cm)
Beép.magasság
elején (cm)
Beép.magasság
végén (cm)
kg/dbdb/raklapöv.élv.hg.élv
0.010035,038,538,563,941373013530
0.0.210035,039,539,570,341373113531
0.15035,038,538,538,841373213532
0.25035,039,539,538,241373313533
110035,038,539,064,341370113501
210035,039,039,564,741370213502
310035,039,540,065,141370313503
410035,040,040,565,741370413504
510035,040,541,065,941370513505
5.010035,041,041,066,741374013540
5.0.210035,042,042,073,441374113541
5.15035,041,041,040,541374213542
5.25035,042,042,039,541374313543
610035,041,041,567,241370613506
710035,041,542,067,641370713507
810035,042,042,567,941370813508
910035,042,543,068,241370913509
1010035,043,043,568,841371013510
10.010035,043,543,569,241375013550
10.0.210035,044,544,576,141375113551
10.15035,043,543,542,241375213552
10.25035,044,544,541,741375313553
15.010035,046,046,072,141376013560
15.0.210035,047,047,077,441376113561
15.15035,046,046,043,141376213562
15.25035,047,047,042,841376313563
20.010035,048,548,575,641377013570
20.0.210035,049,549,582,541377113571
20.15035,048,548,545,541377213572
20.25035,049,549,544,841377313573
Alacsony10035,012,012,025,3121372113521
Alacsony kivez.10035,012,012,025,041372213522
Bekötőakna DN1505035,0
Bekötőakna DN2005035,0
Homloklap 0-20
Homloklap 12cm
Csőcsatl.homlok DN150 0.
Csőcsatl.homlok DN150 5.
Csőcsatl.homlok DN150 10.
Csőcsatl.homlok DN150 15.
Csőcsatl.homlok DN150 20.
TípusBeép.hossz
(cm)
Beép.szél.
(cm)
Beép.magasság
elején (cm)
Beép.magasság
végén (cm)
kg/dbdb/raklapöv.élv.
0.010045,048,048,0109,5212500
0.110045,048,048,0141,3112511
0.210045,055,055,0147,4112513
Bekötőakna felső rész10045,052,052,0151,3112512
Bekötőakna alsó rész71,571,5168,0110823
Bekötőakna közbenső rész33,033,072,0110822
Homloklap22,5612514
Csőcsatl.homlok DN3009,3612515
TípusBeép.hossz
(cm)
Beép.szél.
(cm)
Beép.magasság
elején (cm)
Beép.magasság
végén (cm)
kg/dbdb/raklapöv.élv.
0.010055,059,059,0156,3213500
0.110055,063,063,0190,1113511
0.210055,066,566,5216,0113513
Bekötőakna felső rész10055,059,055,0202,0113512
Bekötőakna alsó rész71,571,5168,0110823
Bekötőakna közbenső rész33,033,072,0110822
Homloklap32,0613514
Csőcsatl.homlok DN30030,0613515
TípusBeép.hossz
(cm)
Beép.szél.
(cm)
átfoly. ker
(cm2/m)
kg/dbdb/raklapcikkszám
A 15 terhelési osztály
Bordásrács hg.a100,012,33121,920012610
50,012,33120,920012611
Hosszrúdrács hg.a.100,012,39203,220012602
50,012,39201,820012603
Kereszt rúdrács hg.a.100,012,36766,520012606
50,012,36763,320012607
Perforált rács hg.a.100,012,31782,920012666
50,012,31781,420012667
B 125 terhelési osztály
Hálós rács hg.a. 30x15100,012,38802,820012626
50,012,38801,520012627
Bordás rács öv. (12mm)50,012,33712,320012676
Kompozit rács (8mm)50,012,32841,220012684
C 250 terhelési osztály
Bordás rács öv. (12mm)50,012,33713,220012670
Bordás rács öv. (5mm)50,012,31913,820012675
Hosszbordás rács öv.50,012,34333,520012673
Perforált rács hg.a.100,012,31784,820012656
50,012,31782,310012657
Bordásrács hg.a (10mm)100,012,33124,320012614
50,012,33122,220012615
Hálós rács hg.a. 25x12,5100,012,38803,510012618
50,012,38802,210012619
Réskeret hg.a.100,012,31254,749952
50,012,31252,449953
Kompozit rács (8mm)50,012,32841,220012680
D 400 terhelési osztály
Bordás rács öv. (12mm)50,012,33714,120012671
Hosszbordás rács öv.50,012,34334,520012674
Hálós rács hg.a. 25x12,5100,012,38805,610012620
50,012,38802,310012621
E 600 terhelési osztály
Bordás rács öv. (12mm)50,012,33714,120012671
Hosszbordás rács öv.50,012,34334,520012674
Zárt fedél öv.50,012,305,510012672
TípusBeép.hossz
(cm)
Beép.szél.
(cm)
átfoly. ker
(cm2/m)
kg/dbdb/raklapcikkszám
C 250 terhelési osztály
Bordás rács öv. (12mm)50,017,35786,09613070
Hosszbordás rács öv.50,017,35955,39613073
Hálós rács hg.a. 17x23100,017,311517,410013018
50,017,311513,74813019
Hálós rács rm.a. 17x23100,017,311517,44013048
50,017,311513,72413049
D 400 terhelési osztály
Bordás rács öv. (12mm)50,017,35787,89613071
Hosszbordás rács öv.50,017,35148,29613074
Hálós rács hg.a. 17x23100,017,311519,210013020
50,017,311514,64813021
Hálós rács rm.a. 17x23100,017,311519,24013050
50,017,311514,62413051
Réskeret hg.a.100,017,31255,749955
50,017,31252,949956
Réskeret rm.a.100,017,31255,749961
50,017,31252,949962
E 600 terhelési osztály
Bordás rács öv. (12mm)50,017,35787,89613071
Hosszbordás rács öv.50,017,35148,29613074
Zárt fedél öv.50,017,309,09613072
TípusBeép.hossz
(cm)
Beép.szél.
(cm)
átfoly. ker
(cm2/m)
kg/dbdb/raklapcikkszám
C 250 terhelési osztály
Bordás rács öv. (12mm)50,022,37408,69013470
Hosszbordás rács öv.50,022,39057,59013473
Hálós rács hg.a. 20x25100,022,3154112,04813418
50,022,315416,02413419
Hálós rács rm.a. 20x25100,022,3154112,04013448
50,022,315416,01613449
D 400 terhelési osztály
Bordás rács öv. (12mm)50,022,374011,49013471
Hosszbordás rács öv.50,022,375611,69013474
Hálós rács hg.a. 17x23100,022,3139119,04813420
50,022,313919,52413421
Hálós rács rm.a. 17x23100,022,3139119,04013450
50,022,313919,51613451
E 600 terhelési osztály
Bordás rács öv. (12mm)50,022,374011,49013471
Hosszbordás rács öv.50,022,375611,69013474
Zárt fedél öv.50,022,3012,59013472
TípusBeép.hossz
(cm)
Beép.szél.
(cm)
átfoly. ker
(cm2/m)
kg/dbdb/raklapcikkszám
C 250 terhelési osztály
Bordás rács öv. (12mm)50,033,8114617,34013870
Hosszbordás rács öv.50,033,8138113,04013873
Hálós rács hg.a. 20x2550,033,8213914,94013819
Hálós rács rm.a. 20x2550,033,8213914,91513849
D 400 terhelési osztály
Bordás rács öv. (12mm)50,033,8114622,54013871
Hosszbordás rács öv.50,033,8119324,04013874
Hálós rács hg.a. 20x2550,033,8213919,64013821
Hálós rács rm.a. 20x2550,033,8213919,61513851
E 600 terhelési osztály
Bordás rács öv. (12mm)50,033,8114622,54013871
Hosszbordás rács öv.50,033,8119324,04013874
Zárt fedél öv.50,033,8025,04013872
TípusBeép.hossz
(cm)
Beép.szél.
(cm)
kg/dbdb/raklapcikkszám
D 400 / E600 terhelési osztály
Bordás rács öv. (12mm)50,044,029,83213880
TípusBeép.hossz
(cm)
Beép.szél.
(cm)
kg/dbdb/raklapcikkszám
D 400 / E600 terhelési osztály
Bordás rács öv. (12mm)50,054,042,32013890
Alacsony beépítési magasságú
Névleges szélesség 100, 150, 200, 300
Névleges szélesség 400, 500
ACO MultiLine Sealin termékismertetőpdf
ACO MultiLine részletes termékismertető (12-28.oldal)pdf
ACO MultiLine termékismertető (német)pdf
MegnevezéspdfdwgRevit vagy IFC
ACO MultiLine V100 folyóka 1,0mpdf
ACO MultiLine V100 folyóka kivezetéssel 1,0mpdfdwg
ACO MultiLine V100 alacsony folyóka 1,0m, 8-10cmpdfdwg
ACO MultiLine V100 alacsony folyóka 1,0m, 6cmpdfdwg
ACO MultiLine V100 bekötő akna alacsony 0,5mpdfdwg
ACO MultiLine V100 bekötő akna mély 0,5mpdfdwg
ACO MultiLine V100 homloklappdfdwg
ACO MultiLine V100 homloklap alacsony folyókáhozpdfdwg
ACO MultiLine V100 C250 kompozit rácspdfdwg
ACO MultiLine V100 C250 hosszbordás öv.rácspdfdwg
ACO MultiLine V100 D400/E600 bordás öv.rácspdfdwg
ACO MultiLine V150 folyóka kivezetéssel 1,0mpdfdwg
ACO MultiLine V150 folyókapdfdwg
ACO MultiLine V150 bekötő aknapdfdwg
ACO MultiLine V150 hosszbordás öv.rács C250pdfdwg
ACO MultiLine V150 hosszbordás öv.rács D400/E600pdfdwg
ACO MultiLine V200 alacsony folyóka 1,0m, 12cmpdfdwg
ACO MultiLine V200 folyóka 1,0mpdfdwg
ACO MultiLine V200 bekötő aknapdfdwg
ACO MultiLine V200 folyóka kivezetéssel 1,0mpdfdwg
ACO MultiLine V300 folyóka 1,0mpdfdwg
ACO MultiLine V300 alacsony folyóka 1,0m, 12cmpdfdwg
ACO MultiLine V300 folyóka kivezetéssel 1,0mpdfdwg
ACO MultiLine revit fájlokrevit
ACO MultiLine IFC fájlokIFC
ACO DRAIN MultiLine (Sealin) V100S kiírási szövegdoc
ACO DRAIN MultiLine V150S kiírási szövegdoc
ACO DRAIN MultiLine V200S kiírási szövegdoc
ACO DRAIN MultiLine V300S kiírási szövegdoc
ACO DRAIN MultiLine V400-500g kiírási szövegdoc

Freestyl rács katalógus pdf

Referenciák

TOP